Recaro Young Sport – dlaczego to dobry wybór dla Twojego dziecka?

W liście niezbędników do skompletowania przed narodzinami dziecka, znajduje się sprzęt do ochrony malucha podczas jazdy samochodem, czyli fotelik samochodowy. Wśród całej gamy produktów, dostępnych na rynku dziecięcym, na wyróżnienie zasługuje propozycja od marki Recaro – model Young Sport Hero. Dlaczego warto się na niego zdecydować?

W liście niezbędników do skompletowania przed narodzinami dziecka, znajduje się sprzęt do ochrony malucha podczas jazdy samochodem, czyli fotelik samochodowy. Wśród całej gamy produktów, dostępnych na rynku dziecięcym, na wyróżnienie zasługuje propozycja od marki Recaro – model Young Sport Hero. Dlaczego warto się na niego zdecydować?

Fotelik samochodowy – czy naprawdę jest potrzebny?

Kupno i odpowiedni montaż fotelika samochodowego to nie tylko wymóg prawny, ale także zapewnienie bezpieczeństwa dla zdrowia i życia dziecka. Ciało i sylwetka malucha różnią się od ciała osoby dorosłej. Słabsze mięśnie oraz niewykształcona struktura kości nie stanowią odpowiedniego zabezpieczenia dla narządów wewnętrznych, dlatego jakakolwiek kolizja może zakończyć się dla dziecka tragicznie. Zakup wysokiej jakości fotelika samochodowego jest więc koniecznością. Jednym z modeli sprzętu, na który warto zwrócić uwagę, jest Recaro Young Sport Hero.

Young Sport HERO – korzyści

Fotelik samochodowy Young Sport Hero to jeden z najpopularniejszych modeli, oferowanych przez znaną i cenioną markę, która od ponad 110 lat produkuje bezpieczne i ergonomiczne wózki dziecięce oraz zabezpieczenia podczas podróży samochodem. Jakimi zaletami wyróżnia się ten wariant ochrony młodego pasażera?

Niezwykle prosta instalacja

Uniwersalny system instalacji sprawia, że fotelik samochodowy Young Sport Hero jest niezwykle prosty w montażu w każdym rodzaju samochodu, zarówno w tych nowoczesnych, jak i starszych modelach.

Regulacja do wzrostu dziecka

Young Sport Hero bez problemu może posłużyć dziecku aż do momentu, gdy nie będzie już musiało jeździć w foteliku. Wyposażony jest w regulowane oparcie ze zintegrowanym zagłówkiem, co daje możliwość dopasowania go wzrostu pociechy. Sprawdzi się u podróżników od 9. miesiąca życia, aż do jego 12 urodzin.

Zmiana kąta siedzenia

Dzięki możliwości regulacji kąta siedzenia, dziecko może przez całą drogę wygodnie spać lub obserwować świat, siedząc w foteliku.

Doskonała ochrona boczna (ASP)

System ochrony bocznej zapewnia najwyższej jakości zabezpieczenie zarówno podczas długiej, jak i krótkiej podróży. W przypadku kolizji bocznej pochłania siłę, która mogłaby negatywnie oddziaływać na małego pasażera.

Waga piórkowa

Fotelik dziecięcy Young Sport Hero to model ultralekki, którego waga wynosi jedyne 8 kg. Dzięki temu jest wygodny zarówno do wpięcia, jak i przeniesienia oraz instalacji w innym samochodzie. To ogromna zaleta dla rodziców, którzy korzystają z dwóch pojazdów.

System bezpieczeństwa HERO

Przypięcie dziecka do fotelika samochodowego jest niezwykle proste, m.in. dzięki systemowi bezpieczeństwa. Połączenie zagłówka, ochraniaczy naramiennych i pasa barkowego zapobiega zsuwaniu się i skręcaniu uprzęży, co wpływa na maksymalne bezpieczeństwo podczas jazdy.

Recaro Young Sport Hero to doskonałe rozwiązanie dla dzieci od 9. miesiąca, aż do 12 roku życia. Wygodny, ergonomiczny sprzęt z pasywnym systemem wentylacji zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas jazdy każdemu małemu podróżnikowi.

 

Artykuł sponsorowany

Post Author: Dawid

0 thoughts on “Recaro Young Sport – dlaczego to dobry wybór dla Twojego dziecka?

  justina

  (28 marca, 2023 - 11:21 pm)

  Nie wiedziałem wcześniej o takiej marce

  olha

  (29 marca, 2023 - 6:47 am)

  Oo wydaje się być fajny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *